O značce

Olive4u.cz

Dovážíme pro Vás špičkovou přírodní kosmetiku ze slunné Kréty. Protože jsme si vyzkoušeli, že je kvalitní a šetrná k pokožce. Jejím základem je olivový olej, který se používal k hojení ran a v medicíně již od dob pradávné minojské kultury. Pro spolupráci jsme si vybrali značky OLIVALOE a OliveSpa, jejichž přírodní produkty splňují vysoké standardy kvality, používají přírodní ingredience a jsou příjemné pro každodenním používání. Věříme, že bude vyhovovat i Vám.

 

 

 

OLIVALOE Zrodili jsme se mezi olivovými háji. Milujeme je, jako je milovali naši předkové, generace po generaci,po tisíce let. Považujeme za štěstí, že jsme se narodili obklopeni velkým darem přírody v takové hojnosti. Darem, který nás živí, léčí a zdobí.
Pokoušeli jsme se najít, co ještě můžeme přidat do požehnaného olivového oleje a nalezli jsme aloi: další velkolepý přírodní lék, známý od dávnověku. Přišli jsme na to, že tato dvojice tvoří úžasnou kombinaci pro péči o obličej a tělo. Ujistili jsme se, že tyto hlavní složky budou v přírodní bio kvalitě a hledali jsme další přírodní složky pro ideální složení. Vyloučili jsme levné suroviny odvozené od ropy a veškeré jednoduché levné konzervační látky.

Veškeré naše úsilí bylo učiněno s velkou láskou a hlubokými znalostmi, a výsledek je naší ctí! Předkládáme vám výsledek naší práce s přáním, aby i Vám přinášely naše produkty potěšení a radost.

 

 

 

Společnost Olive Spa byla založena v roce 2007 za účelem výroby kvalitních přírodních mýdel z olivového oleje. Produkty Olive Spa kombinují extra panenský olivový olej s přírodními extrakty z vinných jader, aloe, třemdavy, limetky a přírodních olejů z jojoby, arganu, avokáda, bambuckého másla a řady dalších, které vylepšují pohodu vaší pleti, na obličeji, na těle i ve vlasech.